Hakkımızda

Sağlıklı Fikirler Logo

Sağlıklı Fikirler, bir marka olarak 2020 yılının Mayıs ayında ortaya çıktı. Sağlık sitemiz bir amaca yönelik ve okurlarına doğru bilgiler vermek misyonuyla, bir ay sonra 6 Haziran 2020 tarihinde yayın hayatına başladı. Bu tarihten beridir genel ağda yayın hayatını sürdürmektedir.

Bireylerin sağlık yönetiminden sağlıklı yaşam sürmeleri için tercihlerine, genel sağlık hakkındaki ipuçlarından bireysel sağlık sorunlarına kadar her konuda referans gösterilen bir platform olmayı amaçlıyoruz. Bireylerin sağlığını ciddiye alıyoruz ve yüzbinlerce kişinin güvenilir sağlık bilgilerine web sitemiz alan adı olan https://sagliklifikirler.com üzerinden ulaşmasına vesile olmak amacındayız.

Güvenilir sağlık bilgileri açısından sağlık alanında uzman olan kişilerden verilerimizi alıyoruz. Her an yeni paydaşlar aramakta ve platformumuza entegre etmeye çabalamaktayız. Sağlıklı Fikirler’i bir marka haline getirmekte kararlıyız ve hedefimizi doğru, tarafsız bilgi üzerine inşa etmeye devam ediyoruz.

En önemli amacımız sizin için ilgi çekici, tarafsız ve kaliteli içerikleri size ulaştırmaktır. Anlaşılması kolay, konu bazında eğlenceli ve hepsinden önemlisi doğru bilgiye sahip içerikleri size sunuyoruz ve daha iyisi için sürekli çalışıyoruz.

Paylaşan, paylaştıkça büyüyen ve sizin için yine sizinle üreten; sosyal ve enerjik yapıya sahip katılımcı bir yapıyı birlikte inşa ediyoruz. Web sitemizin arayüzünde de göreceğiniz gibi çağdaş bir tasarım yapısıyla çağdaş bilgi tasarımını da sizinle oluşturuyoruz.

Sağlıklı Fikirler sürekli gelişen, kendini yenileyen dinamik ve organik bir yapıdır. Sağlık hakkında merak edilen her konunun kolayca bulunabilmesi için kullanıcı odaklı, etkileşimli bir süreci benimsiyoruz.

Sizinle doğduk, sizinle üretiyoruz.

KÜNYE

Genel Yayın Yönetmenleri

Mustafa ÜNAL

Harun ALTAY

İçerik Sorumlusu

Hasan Battal YILMAZ

 

Özel Teşekkür

Sağlıklı Fikirler henüz geliştirme aşamasındayken bizlere verdikleri tavsiyeler ile projemizde fikri emeği olan başta Ayla Belgin ATAÇ olmak üzere İsa ABAK, Hatice ALTAY, Fatih UÇAR, Gülcan BAYAGUT’a ve iş birliği içinde bulunan herkese özel teşekkürlerimizi sunuyoruz.